1 sierpnia 2012, 19:06

Pogodowy Facebook tylko w Polsce!

Nie czekaj. Ostrzegaj innych internautów przed pogodą na naszym nowym serwisie! Wystartował pierwszy w Polsce społecznościowy serwis pogodowy. Pogoda360.pl to witryna dzięki której internauci mogą na żywo sprawdzać i meldować jak zmienia się pogoda w ich okolicy.


Pogoda360.pl to pierwszy tego rodzaju serwis poświęcony pogodzie w polskim Internecie, taki pogodowy Facebook.

W odróżnieniu od innych stron pogodowych dane prezentowane w serwisie nie opierają się na prognozach przygotowywanych przez profesjonalnych meteorologów, a na meldunkach warunków atmosferycznych składanych przez internautów.

Na każdy meldunek pogodowy składają się: lokalizacja, zjawisko pogodowe, temperatura, a także opcjonalnie zdjęcie lub video.

Powstanie serwisu jest tym bardziej znaczące, iż w ostatnich latach możemy obserwować postępujące zmiany klimatyczne, które sprawiają, że pogoda jest coraz mniej przewidywalna.

Dobitnym przykładem takich zjawisk, mogą być tornada, które w lipcu tego roku nawiedziły Polskę. Zapraszamy do aktywnego meldowania stanu pogody w swojej okolicy. Informuj i ostrzegaj innych internautów razem z nami.

>>> Wejdź na Pogoda360.pl i melduj pogodę dla swojej miejscowości
 


 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

18 października 2017, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

26 stopni w cieniu. Tylko krok do rekordu ciepła dla października

17 października 2017, 08:02

Na babie lato w takim wydaniu czekaliśmy z utęsknieniem. Termometry niemal w całym kraju pokazały powyżej 20 stopni, a miejscami nawet do 26 stopni, i to przy błękitnym, wolnym od chmur niebie. Tylko krok dzieli nas od rekordu ciepła. Jak długo utrzyma się taka aura?

miniatura

Ophelia najbardziej ekstremalnym żywiołem w Irlandii od 56 lat

17 października 2017, 07:21

Na Wyspach Brytyjskich rozpoczęło się wielkie sprzątanie po ex-huraganie Ophelia, który okazał się w Irlandii najbardziej ekstremalnym zjawiskiem pogodowym od 56 lat. Najwięcej zniszczeń poczyniły huraganowe podmuchy wiatru. Niestety, zginęły 3 osoby.

miniatura

Ophelia przechodzi nad Wyspami Brytyjskimi. Zginęły 3 osoby

16 października 2017, 18:55

Jeszcze nigdy we wschodniej części Atlantyku nie był tak potężnego huraganu. Ophelia pobiła rekord i przechodzi teraz nad Wyspami Brytyjskimi przynosząc tam ulewy i wichury, a na morzu potężny sztorm. W Irlandii, gdzie wiatr osiągnął 191 km/h, zginęły 3 osoby.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Co w pogodzie do końca października?

15 października 2017, 13:11

Przed nami druga połowa października. Co nam przyniesie w pogodzie? Czy będzie ciepło i słonecznie, jak przystało na złotą polską jesień? A może aura będzie kaprysić i przyniesie ponure, mokre, wietrzne i zimne dni? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.