8 czerwca 2012, 23:04

Wędkujesz? Sprawdź czy ryby będą brały

Z myślą o wszystkich wędkujących stworzyliśmy specjalną prognozę pogody. Tylko u nas sprawdzisz, kiedy ryby będą brały najlepiej i czy podczas wędkowania pogoda będzie Ci sprzyjać.


Do tej pory w internecie trudno było znaleźć szczegółowe informacje, które byłyby przydatne dla każdego wędkarza i w dodatku znajdujące się w jednym miejscu. To się jednak zmieniło wraz z wprowadzeniem przez nasz serwis specjalnej prognozy przygotowanej dla wędkarzy.

To nie tylko źródło bardzo dokładnej prognozy pogody dla każdego miejsca w Polsce. Prognozy można sprawdzać zarówno na następne godziny, lecz również na kolejne 2 tygodnie. Dzięki temu można zaplanować wędkowanie z dużym wyprzedzeniem, np. na kilka weekendów naprzód.

Każdy dzień to szczegółowa informacja o fazie Księżyca, wschodzie i zachodzie Słońca i Księżyca oraz kilkanaście parametrów charakteryzujących zjawiska atmosferyczne, od zachmurzenia i temperatury po porywy wiatru, ciśnienie i sumę opadów.

Kolorowe ikonki w kształcie ryb wskażą czy pogoda będzie sprzyjać wędkowaniu i czy zależności między zjawiskami astronomicznymi sprawią, że ryby będą brać lepiej lub też gorzej. Wszystkich wędkarzy zapraszamy do testowania prognozy i podzielenia się z nami swoimi sugestiami. Chcemy z Waszą pomocą rozwijać tę prognozę, aby wędkowanie było przyjemniejsze i przynosiło efekty.

>>> Zobacz serwis z prognozą pogody dla wędkarzy
 


 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

18 października 2017, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

26 stopni w cieniu. Tylko krok do rekordu ciepła dla października

17 października 2017, 08:02

Na babie lato w takim wydaniu czekaliśmy z utęsknieniem. Termometry niemal w całym kraju pokazały powyżej 20 stopni, a miejscami nawet do 26 stopni, i to przy błękitnym, wolnym od chmur niebie. Tylko krok dzieli nas od rekordu ciepła. Jak długo utrzyma się taka aura?

miniatura

Ophelia najbardziej ekstremalnym żywiołem w Irlandii od 56 lat

17 października 2017, 07:21

Na Wyspach Brytyjskich rozpoczęło się wielkie sprzątanie po ex-huraganie Ophelia, który okazał się w Irlandii najbardziej ekstremalnym zjawiskiem pogodowym od 56 lat. Najwięcej zniszczeń poczyniły huraganowe podmuchy wiatru. Niestety, zginęły 3 osoby.

miniatura

Ophelia przechodzi nad Wyspami Brytyjskimi. Zginęły 3 osoby

16 października 2017, 18:55

Jeszcze nigdy we wschodniej części Atlantyku nie był tak potężnego huraganu. Ophelia pobiła rekord i przechodzi teraz nad Wyspami Brytyjskimi przynosząc tam ulewy i wichury, a na morzu potężny sztorm. W Irlandii, gdzie wiatr osiągnął 191 km/h, zginęły 3 osoby.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Co w pogodzie do końca października?

15 października 2017, 13:11

Przed nami druga połowa października. Co nam przyniesie w pogodzie? Czy będzie ciepło i słonecznie, jak przystało na złotą polską jesień? A może aura będzie kaprysić i przyniesie ponure, mokre, wietrzne i zimne dni? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.

Komentarze

Dodaj komentarz

Łukasz Sz. | 2012-06-29, 17:43

rybuchy

Byndą bryły..