30 kwietnia 2012, 18:25

Sprawdź pogodę na mecze Euro 2012

Jaka pogoda czeka Cię na stadionie podczas jednego z meczów Euro 2012? Czy zabrać ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy, a może okulary przeciwsłoneczne? Na te pytania odpowie Wam specjalny serwis z prognozą pogody.


Specjalnie dla wszystkich kibiców uruchomiliśmy serwis Euro 2012 z najnowszą prognozą pogody dla miast-gospodarzy tego emocjonującego wydarzenia sportowego. Wystarczy tylko wybrać miasto do którego się wybieramy i już naszym oczom ukazuje się szczegółowa prognozy pogody na każdy mecz rozgrywany na każdym z 8 stadionów. Sprawdzając prognozowaną temperaturę, zachmurzenie, sumę opadów, wilgotność powietrza i prędkość wiatru z łatwością można zaplanować to jak się ubrać i to na jakie niebezpieczne zjawiska trzeba się przygotować. Zegar odlicza czas, jaki został do pierwszego gwizdka, a wyszukiwarka pozwala sprawdzić pogodę dla każdej strefy kibica. Jako jedyni podajemy również statystykę pogodową, a więc bilans tego, kto z kim grał w jakich warunkach pogodowych i jaki to miało wpływ na wynik meczu. Zapraszamy do zapoznania się z nowym serwisem.

>>> Zobacz serwis z prognozą pogody na Euro 2012
 

 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

18 października 2017, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

26 stopni w cieniu. Tylko krok do rekordu ciepła dla października

17 października 2017, 08:02

Na babie lato w takim wydaniu czekaliśmy z utęsknieniem. Termometry niemal w całym kraju pokazały powyżej 20 stopni, a miejscami nawet do 26 stopni, i to przy błękitnym, wolnym od chmur niebie. Tylko krok dzieli nas od rekordu ciepła. Jak długo utrzyma się taka aura?

miniatura

Ophelia najbardziej ekstremalnym żywiołem w Irlandii od 56 lat

17 października 2017, 07:21

Na Wyspach Brytyjskich rozpoczęło się wielkie sprzątanie po ex-huraganie Ophelia, który okazał się w Irlandii najbardziej ekstremalnym zjawiskiem pogodowym od 56 lat. Najwięcej zniszczeń poczyniły huraganowe podmuchy wiatru. Niestety, zginęły 3 osoby.

miniatura

Ophelia przechodzi nad Wyspami Brytyjskimi. Zginęły 3 osoby

16 października 2017, 18:55

Jeszcze nigdy we wschodniej części Atlantyku nie był tak potężnego huraganu. Ophelia pobiła rekord i przechodzi teraz nad Wyspami Brytyjskimi przynosząc tam ulewy i wichury, a na morzu potężny sztorm. W Irlandii, gdzie wiatr osiągnął 191 km/h, zginęły 3 osoby.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Co w pogodzie do końca października?

15 października 2017, 13:11

Przed nami druga połowa października. Co nam przyniesie w pogodzie? Czy będzie ciepło i słonecznie, jak przystało na złotą polską jesień? A może aura będzie kaprysić i przyniesie ponure, mokre, wietrzne i zimne dni? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.

Komentarze

Dodaj komentarz