26 września 2011, 11:20

Nowa jakość prognoz pogody

Z dniem 1 września wprowadziliśmy nową oprawę graficzną na podstronach prognoz pogody. Forma tabelkowa publikacji danych jest przejrzysta i czytelna. Pozwala również na dalszą rozbudowę serwisu o elementy o które proszą nasi użytkownicy.


Widoczne są szczegółowe informacje dotyczące wszystkich prognozowanych zjawisk pogodowych, zarówno na następne 96 godzin, jak i na 16 dni. Intuicyjna nawigacja po poszczególnych prognozach za pomocą zakładek sprawia, że szybko można dotrzeć do konkretnych treści podzielonych tematycznie.

W zakładkach znaleźć można prognozę ogólną, godzinową, 16-dniową, sezonową, tematyczną oraz informacje o warunkach klimatycznych i mapkę z prognozą dla tysięcy miejsc w Polsce. Z nową formą prezentacji prognoz można zapoznać się tutaj.
 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

18 października 2017, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

26 stopni w cieniu. Tylko krok do rekordu ciepła dla października

17 października 2017, 08:02

Na babie lato w takim wydaniu czekaliśmy z utęsknieniem. Termometry niemal w całym kraju pokazały powyżej 20 stopni, a miejscami nawet do 26 stopni, i to przy błękitnym, wolnym od chmur niebie. Tylko krok dzieli nas od rekordu ciepła. Jak długo utrzyma się taka aura?

miniatura

Ophelia najbardziej ekstremalnym żywiołem w Irlandii od 56 lat

17 października 2017, 07:21

Na Wyspach Brytyjskich rozpoczęło się wielkie sprzątanie po ex-huraganie Ophelia, który okazał się w Irlandii najbardziej ekstremalnym zjawiskiem pogodowym od 56 lat. Najwięcej zniszczeń poczyniły huraganowe podmuchy wiatru. Niestety, zginęły 3 osoby.

miniatura

Ophelia przechodzi nad Wyspami Brytyjskimi. Zginęły 3 osoby

16 października 2017, 18:55

Jeszcze nigdy we wschodniej części Atlantyku nie był tak potężnego huraganu. Ophelia pobiła rekord i przechodzi teraz nad Wyspami Brytyjskimi przynosząc tam ulewy i wichury, a na morzu potężny sztorm. W Irlandii, gdzie wiatr osiągnął 191 km/h, zginęły 3 osoby.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Co w pogodzie do końca października?

15 października 2017, 13:11

Przed nami druga połowa października. Co nam przyniesie w pogodzie? Czy będzie ciepło i słonecznie, jak przystało na złotą polską jesień? A może aura będzie kaprysić i przyniesie ponure, mokre, wietrzne i zimne dni? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.

Komentarze

Dodaj komentarz

Dudu Duu | 2011-10-09, 14:02

Gorzej...

Moim zdaniem wygląd strony jest gorszy i to znacznie, niestety... Na pewno chcieli Państwo dobrze, jednak jak to często bywa nie udaje się poprawić czegoś, co jest bliskie ideału... Nie wiem czy możliwy jest powrót do starej wersji, jeśli tak to w imieniu swoim oraz innych Czytelników serdecznie bym o to prosił... Pozdrawiam, Dudu Duu...

edwin hiller | 2011-10-04, 11:35

nowa grafika

stanowczo bardziej czytelna i przejrzysta była prognoza 16-dniowa ustawiona w poziomie.prosiłbym o powrót do tamtego układu. dzieki i pozdrawiam

wssd | 2011-10-01, 19:54

wasd

dawniej było lepiej...