15 września 2011, 12:07

Wersja mobilna TwojaPogoda.pl

Uruchomiliśmy specjalną wersję przeznaczoną dla telefonów komórkowych. Nowa, "mobilna" wersja m.TwojaPogoda.pl jest adresowana do użytkowników, dla których ważny jest swobodny i błyskawiczny dostęp do zasobów serwisu z każdego miejsca na świecie.

Korzystając z adresu http://m.twojapogoda.pl użytkownicy telefonów komórkowych mają możliwość połączenia z portalem w dowolnym miejscu i o każdej porze. Nowa funkcjonalność pozwala na szybki i łatwy dostęp do strony głównej oraz podstron: prognoz pogody dla tysięcy miejscowości w Polsce i na świecie, najświeższych wiadomości oraz ostrzeżeń przed groźnymi zjawiskami.

Nowa, "lekka" wersja TwojaPogoda.pl pozbawiona jest dużych elementów graficznych, co zwiększa szybkość transmisji danych i znacznie redukuje opłaty związane z liczbą przesłanych kilobajtów.

Dostęp do m.TwojaPogoda.pl jest bezpłatny. Użytkownicy ponoszą jedynie koszty związane z transmisją danych według cennika operatora komórkowego. Zapraszamy do zapoznania się z wersją mobilną tutaj.

 

 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

18 października 2017, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

26 stopni w cieniu. Tylko krok do rekordu ciepła dla października

17 października 2017, 08:02

Na babie lato w takim wydaniu czekaliśmy z utęsknieniem. Termometry niemal w całym kraju pokazały powyżej 20 stopni, a miejscami nawet do 26 stopni, i to przy błękitnym, wolnym od chmur niebie. Tylko krok dzieli nas od rekordu ciepła. Jak długo utrzyma się taka aura?

miniatura

Ophelia najbardziej ekstremalnym żywiołem w Irlandii od 56 lat

17 października 2017, 07:21

Na Wyspach Brytyjskich rozpoczęło się wielkie sprzątanie po ex-huraganie Ophelia, który okazał się w Irlandii najbardziej ekstremalnym zjawiskiem pogodowym od 56 lat. Najwięcej zniszczeń poczyniły huraganowe podmuchy wiatru. Niestety, zginęły 3 osoby.

miniatura

Ophelia przechodzi nad Wyspami Brytyjskimi. Zginęły 3 osoby

16 października 2017, 18:55

Jeszcze nigdy we wschodniej części Atlantyku nie był tak potężnego huraganu. Ophelia pobiła rekord i przechodzi teraz nad Wyspami Brytyjskimi przynosząc tam ulewy i wichury, a na morzu potężny sztorm. W Irlandii, gdzie wiatr osiągnął 191 km/h, zginęły 3 osoby.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Co w pogodzie do końca października?

15 października 2017, 13:11

Przed nami druga połowa października. Co nam przyniesie w pogodzie? Czy będzie ciepło i słonecznie, jak przystało na złotą polską jesień? A może aura będzie kaprysić i przyniesie ponure, mokre, wietrzne i zimne dni? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.

Komentarze

Dodaj komentarz

Damian k. | 2011-09-15, 15:06

Wersja mobilna

Twoja pogoda na telefon bardzo dobrze sie prezentuje:) korzystam z wielu mobilnych stron,od tej pory takze z tej,pozdrowienia dla calej redakcji:)