25 lipca 2011, 08:41

Nie jedź w ciemno! Porównaj pogodę!

Wyjeżdżasz? Nie wiesz w którym miejscu pogoda będzie najbardziej sprzyjająca? Dzięki naszej nowej funkcjonalności z łatwością porównasz pogodę w wybranych przez Ciebie miejscowościach i uzyskasz odpowiedź, gdzie najlepiej się udać.

Aplikacja pozwala na bardzo szczegółowe porównanie pogody panującej w wybranych miejscowościach na przestrzeni następnych 7 dni. W prosty sposób można dowiedzieć się, która lokalizacja będzie zdecydowanie najlepsza na przykład na spędzenie urlopu.

Porównanie pogody odbywa się na podstawie najważniejszych zjawisk atmosferycznych, m.in. temperatury, sumy opadów i prędkości wiatru.

Na zielono oznaczony jest dzień w danej miejscowości, gdzie zjawiska pogodowe są najbardziej zbliżone do określonych w formularzu.

Także poszczególne zjawiska wyszczególnione zostały na zielono, jeśli są najbardziej zbliżone do określonych oraz na czerwono, jeśli są najbardziej odległe od określonych.

Do każdego zjawiska można zobaczyć szczegółowy wykres na podstawie którego, można określić różnice w poszczególnych wartościach zjawisk na przestrzeni kolejnych dni.

Gdzie jechać? Do Łeby, Sopotu czy Zakopanego? Dzięki porównywarce pogody nie będziesz mieć wątpliwości.

Wypróbuj porównywarkę pogody >> 

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

18 października 2017, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

26 stopni w cieniu. Tylko krok do rekordu ciepła dla października

17 października 2017, 08:02

Na babie lato w takim wydaniu czekaliśmy z utęsknieniem. Termometry niemal w całym kraju pokazały powyżej 20 stopni, a miejscami nawet do 26 stopni, i to przy błękitnym, wolnym od chmur niebie. Tylko krok dzieli nas od rekordu ciepła. Jak długo utrzyma się taka aura?

miniatura

Ophelia najbardziej ekstremalnym żywiołem w Irlandii od 56 lat

17 października 2017, 07:21

Na Wyspach Brytyjskich rozpoczęło się wielkie sprzątanie po ex-huraganie Ophelia, który okazał się w Irlandii najbardziej ekstremalnym zjawiskiem pogodowym od 56 lat. Najwięcej zniszczeń poczyniły huraganowe podmuchy wiatru. Niestety, zginęły 3 osoby.

miniatura

Ophelia przechodzi nad Wyspami Brytyjskimi. Zginęły 3 osoby

16 października 2017, 18:55

Jeszcze nigdy we wschodniej części Atlantyku nie był tak potężnego huraganu. Ophelia pobiła rekord i przechodzi teraz nad Wyspami Brytyjskimi przynosząc tam ulewy i wichury, a na morzu potężny sztorm. W Irlandii, gdzie wiatr osiągnął 191 km/h, zginęły 3 osoby.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Co w pogodzie do końca października?

15 października 2017, 13:11

Przed nami druga połowa października. Co nam przyniesie w pogodzie? Czy będzie ciepło i słonecznie, jak przystało na złotą polską jesień? A może aura będzie kaprysić i przyniesie ponure, mokre, wietrzne i zimne dni? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.

Komentarze

Dodaj komentarz