10 maja 2011, 15:05

Tylko u nas! Pogoda dla alergików

Jesteś alergikiem? Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie prognozę pogody. Sprawdź co i kiedy będzie pylić. Z naszą bardzo szczegółową prognozą życie stanie się znacznie łatwiejsze.

Jako jedyni w Polsce wprowadziliśmy szczegółową prognozę dla alergików. Głównym elementem prognozy są kolorowe ikonki, które wskazują intensywność pylenia 12 roślin i 2 zarodników grzybów w poszczególnych godzinach i następnych 16 dniach.

Alergicy po raz pierwszy mają szansę na sprawdzenie, kiedy uczulająca ich roślina pyli i jak intensywnie w zależności od danej pory doby z dokładnością do jednej godziny. Można także dowiedzieć się, jak będzie przebiegać pylenie w następnych dwóch tygodniach.

Dzięki temu cierpiący na pyłkowicę mogą dokładnie zaplanować aktywność na świeżym powietrzu, jednocześnie nie obawiając się nasilenia się choroby.

Prognoza pylenia została wzbogacona o informację o aktualnym i przewidywanym zachmurzeniu i temperaturze, które mają istotny wpływ na skalę pylenia.

Na stronie znaleźć można również niezbędnik w którym poszczególne zakładki są idealnym uzupełnieniem prognozy. Przygotowaliśmy garść porad, które mogą się okazać niezbędne dla każdego alergika. Informujemy również o najbardziej uczulających rodzajach alergenów, a także podajemy przydatne linki do stron traktujących o problemach alergików.

Dla spragnionych wiedzy zamieszczamy najnowsze artykuły przygotowane specjalnie dla alergików z których można się dowiedzieć m.in. o aktualnej sytuacji alergologicznej w Polsce.
 
Sprawdź prognozę pogody dla alergików >>


autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

18 października 2017, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

26 stopni w cieniu. Tylko krok do rekordu ciepła dla października

17 października 2017, 08:02

Na babie lato w takim wydaniu czekaliśmy z utęsknieniem. Termometry niemal w całym kraju pokazały powyżej 20 stopni, a miejscami nawet do 26 stopni, i to przy błękitnym, wolnym od chmur niebie. Tylko krok dzieli nas od rekordu ciepła. Jak długo utrzyma się taka aura?

miniatura

Ophelia najbardziej ekstremalnym żywiołem w Irlandii od 56 lat

17 października 2017, 07:21

Na Wyspach Brytyjskich rozpoczęło się wielkie sprzątanie po ex-huraganie Ophelia, który okazał się w Irlandii najbardziej ekstremalnym zjawiskiem pogodowym od 56 lat. Najwięcej zniszczeń poczyniły huraganowe podmuchy wiatru. Niestety, zginęły 3 osoby.

miniatura

Ophelia przechodzi nad Wyspami Brytyjskimi. Zginęły 3 osoby

16 października 2017, 18:55

Jeszcze nigdy we wschodniej części Atlantyku nie był tak potężnego huraganu. Ophelia pobiła rekord i przechodzi teraz nad Wyspami Brytyjskimi przynosząc tam ulewy i wichury, a na morzu potężny sztorm. W Irlandii, gdzie wiatr osiągnął 191 km/h, zginęły 3 osoby.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Co w pogodzie do końca października?

15 października 2017, 13:11

Przed nami druga połowa października. Co nam przyniesie w pogodzie? Czy będzie ciepło i słonecznie, jak przystało na złotą polską jesień? A może aura będzie kaprysić i przyniesie ponure, mokre, wietrzne i zimne dni? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.

Komentarze

Dodaj komentarz