24 kwietnia 2013, 01:06

Biegasz? Sprawdź prognozę pogody

Uprawiasz poranny albo wieczorny jogging? Lubisz sobie pobiegać? Z myślą o Tobie stworzyliśmy prognozę dla biegaczy. Jeśli chcesz sobie pobiegać, to z naszą prognozą zaplanujesz kiedy.

TwojaPogoda.pl, największy niezależny portal pogodowy w Polsce, prezentuje dział w całości poświęcony pogodzie dla biegaczy i joggingowców. Prognozy przygotowywane są dla ponad 2,5 tysiąca miejscowości.

Głównym elementem prognozy są ikonki odzieży sportowej, które wskazują jak powinien ubrać się biegacz lub joggingowiec planując aktywność sportową w poszczególnych godzinach lub dniach.

Poza informacją o tym jak się odpowiednio ubrać wobec panujących warunków pogodowych można dowiedzieć się także jaka czeka nas wówczas temperatura powietrza, temperatura odczuwalna, stopień zachmurzenia, suma opadów, ciśnienie, wilgotność, odczucie termiczne i warunki biometeorologiczne.

Kolorowe paski informują o tym czy warunki do biegania są fatalne, dobre czy też wyśmienite. Duża mapa powiatowa Polski pomaga z kolei ustalić, gdzie warunki do biegania będą najlepsze, a gdzie deszcz lub silny wiatr mogą pokrzyżować nam plany.

Prognoza została wzbogacona o niezbędnik w którym poszczególne zakładki są idealnym uzupełnieniem prognozy. Można dzięki nim ustalić ile spali się kalorii biegając w danym czasie i z wybraną prędkością.

Przygotowany został również 10-dniowy plan treningu dla początkujących biegaczy. Dzięki linkom można odwiedzić ciekawe strony dotyczące joggingu. Dla spragnionych wiedzy zamieszczamy najnowsze artykuły przygotowane specjalnie dla uprawiających biegi. www.twojapogoda.pl
 
Sprawdź prognozę pogody dla biegaczy >>
 


 

Sprawdź prognozę pogody dla biegaczy >>

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

18 października 2017, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

26 stopni w cieniu. Tylko krok do rekordu ciepła dla października

17 października 2017, 08:02

Na babie lato w takim wydaniu czekaliśmy z utęsknieniem. Termometry niemal w całym kraju pokazały powyżej 20 stopni, a miejscami nawet do 26 stopni, i to przy błękitnym, wolnym od chmur niebie. Tylko krok dzieli nas od rekordu ciepła. Jak długo utrzyma się taka aura?

miniatura

Ophelia najbardziej ekstremalnym żywiołem w Irlandii od 56 lat

17 października 2017, 07:21

Na Wyspach Brytyjskich rozpoczęło się wielkie sprzątanie po ex-huraganie Ophelia, który okazał się w Irlandii najbardziej ekstremalnym zjawiskiem pogodowym od 56 lat. Najwięcej zniszczeń poczyniły huraganowe podmuchy wiatru. Niestety, zginęły 3 osoby.

miniatura

Ophelia przechodzi nad Wyspami Brytyjskimi. Zginęły 3 osoby

16 października 2017, 18:55

Jeszcze nigdy we wschodniej części Atlantyku nie był tak potężnego huraganu. Ophelia pobiła rekord i przechodzi teraz nad Wyspami Brytyjskimi przynosząc tam ulewy i wichury, a na morzu potężny sztorm. W Irlandii, gdzie wiatr osiągnął 191 km/h, zginęły 3 osoby.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Co w pogodzie do końca października?

15 października 2017, 13:11

Przed nami druga połowa października. Co nam przyniesie w pogodzie? Czy będzie ciepło i słonecznie, jak przystało na złotą polską jesień? A może aura będzie kaprysić i przyniesie ponure, mokre, wietrzne i zimne dni? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.

Komentarze

Dodaj komentarz

Runner | 2013-04-24, 19:34

Przesada

Biegam regularnie 3-4 razy w tygodniu i jak obserwuję pogodę "dla biegaczy" a szczególnie te całe warunki to nie wyobrażam sobie wyjścia w bluzie i dresach przy temperaturze 15-17 stopni. Szło by się ugotować na słońcu. Natomiast zimą cały czas było "fatalnie" a bieganie przy lekkim mrozie po śniegu jest bardzo przyjemne i do tego jeszcze jak hartuje :)

ladyzgaga | 2011-04-26, 19:05

Pogoda dla biegaczy

Może redaktorzy tego portalu zrobili prognozę, jakiej muzyki słuchać np. w czasie słonecznej pogody, a jaką w czasie deszczowej, śnieżnej, mroźnej, wietrznej?

Adam | 2011-04-26, 16:58

Ja nie biegam...

Ej! możecie zrobić prognozę dla piechurów? Nie lubię biegać wolę chodzić ale jak mam chodzić jak nie znam prognozy?

Wojtas | 2011-04-26, 16:03

ppogoda dla biegaczy

Dzisiaj rano patrzyłem na 3 godz pogodę tu na stronie dla godz 10. Zapowiadany był dla Opola deszcz. Rzeczywistość okazała się inna, biegałem i było słonecznie i dość ciepło jak na przedpołudnie. Do obecnej chwili nie padało w Opolu, a zapowiadaliście całodniowe opady. Dobrze by było, gdyby prognozy się zgadzały z rzeczywistością. Teraz nad Śląskiem tworzą się komórki burzowe. Być może za godzinę, dwie dotrą one do Opola, ale rano nawet kropla nie spadła.

dfsdf | 2011-04-26, 15:35

zysk

wszystko na jedno kopyto; czy prognoza dla biegaczy czy kierowców itp. wszystko jest to samo, ale zmieniacie tylko tytuł. Jest to działanie czysto marketingowe skierowane na zysk, bo o sprawdzalności tych prognoz nie ma co mówić.