1 stycznia 2016, 00:00

Komik o pogodzie

Największy kanał pogodowy w USA "The Weather Channel" szukając nowych sposobów na ściągnięcie widzów postanowił wzbogacić swój zespół prezenterów-meteorologów o komedianta. Słynny amerykański komik Lewis ...

Największy kanał pogodowy w USA "The Weather Channel" szukając nowych sposobów na ściągnięcie widzów postanowił wzbogacić swój zespół prezenterów-meteorologów o komedianta. Słynny amerykański komik Lewis Black będzie miał za zadanie pocieszyć widzów, gdy za oknami będzie padał deszcz lub śnieg, a temperatura będzie niska. Black podkreśla, że pogodą interesuje się od dawna i po małym przeszkoleniu będzie mógł godnie odciążyć prawdziwych meteorologów. Trudno jednak powiedzieć jak widzowie zareagują na taką szaloną odmianę, ale już wiadomo, że Lewis Black będzie poruszać nawet najbardziej kontrowersyjne tematy, takie jak globalne ocieplenie. Jednak robienie komedii z bardzo poważnych zagrożeń dzisiejszego świata z pewnością nie wszystkich urzeknie. Mimo to szefowie telewizji szykują się nie tylko na gwałtowny wzrost oglądalności prognoz ale i większe zyski. Prognozy ciągle ostrzegające przed tornadami, ulewami, burzami i huraganami znudziły ludzi. W obliczu coraz poważniejszych zmian klimatycznych bardziej humorystyczne podejście do zagadnień pogody ma korzystnie wpłynąć na widzów. Czy program się przyjmie? O tym przekonamy się już za kilka tygodni, jednak tak czy inaczej w żadnym razie nie można zapominać o rzetelnych prognozach i o skutkach lekceważenia ostrzeżeń. Źródło: Twoja Pogoda.

autopromocja

Pozostałe wiadomości

miniatura

Pogoda na żywo: Najnowsze wieści przez całą dobę

18 października 2017, 00:00

Przez całą dobę, na żywo, monitorujemy to, co dzieje się w pogodzie w Polsce i na całym świecie. Jeśli w Waszej okolicy zdarzyło się coś ciekawego, czym chcecie się podzielić z innymi, to wysyłajcie do nas zdjęcia, filmiki i informacje. Z nami będziecie na bieżąco!

miniatura

26 stopni w cieniu. Tylko krok do rekordu ciepła dla października

17 października 2017, 08:02

Na babie lato w takim wydaniu czekaliśmy z utęsknieniem. Termometry niemal w całym kraju pokazały powyżej 20 stopni, a miejscami nawet do 26 stopni, i to przy błękitnym, wolnym od chmur niebie. Tylko krok dzieli nas od rekordu ciepła. Jak długo utrzyma się taka aura?

miniatura

Ophelia najbardziej ekstremalnym żywiołem w Irlandii od 56 lat

17 października 2017, 07:21

Na Wyspach Brytyjskich rozpoczęło się wielkie sprzątanie po ex-huraganie Ophelia, który okazał się w Irlandii najbardziej ekstremalnym zjawiskiem pogodowym od 56 lat. Najwięcej zniszczeń poczyniły huraganowe podmuchy wiatru. Niestety, zginęły 3 osoby.

miniatura

Ophelia przechodzi nad Wyspami Brytyjskimi. Zginęły 3 osoby

16 października 2017, 18:55

Jeszcze nigdy we wschodniej części Atlantyku nie był tak potężnego huraganu. Ophelia pobiła rekord i przechodzi teraz nad Wyspami Brytyjskimi przynosząc tam ulewy i wichury, a na morzu potężny sztorm. W Irlandii, gdzie wiatr osiągnął 191 km/h, zginęły 3 osoby.

miniatura

Prognoza 16-dniowa: Co w pogodzie do końca października?

15 października 2017, 13:11

Przed nami druga połowa października. Co nam przyniesie w pogodzie? Czy będzie ciepło i słonecznie, jak przystało na złotą polską jesień? A może aura będzie kaprysić i przyniesie ponure, mokre, wietrzne i zimne dni? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.

Komentarze

Dodaj komentarz