Prognoza pogody dla kierowców

Wiadomości dla kierowców

miniatura

Tak wygląda autonomiczna, modularna ciężarówka od GM

17 października 2017, 17:00

Tesla dokonuje przełomu na rynku samochodów osobowych, lecz mówi się, że prawdziwa rewolucja odbędzie się na polu ciężarówek - to tam stoczy się starcie o przyszłość motoryzacji. Nie umknęło to General Motors, które już teraz zaprezentowało bardzo ciekawy koncept autonomicznej, modularnej ciężarówki nazwanej SURUS (Silent Utility Rover Universal Superstructure).

miniatura

Akumulatory do aut elektrycznych będą powstawały w Polsce

13 października 2017, 20:55

Najbardziej kluczowym elementem wszystkich samochodów elektrycznych są akumulatory - głównie to właśnie dzięki skalowaniu ich produkcji Tesli udało się tak wyprzedzić konkurencję. A teraz Ministerstwo Rozwoju informuje, że największa fabryka tych elementów w całej Europie stanie w naszym kraju.

miniatura

Holandia potwierdza plan wycofania silników spalinowych

11 października 2017, 17:17

W zeszłym roku holenderskie władze poinformowały o tym, że do 2030 mają zamiar całkowicie zrezygnować z samochodów z silnikami spalinowymi - wszystkie nowe samochody sprzedawane w tym kraju będą musiały posiadać napęd całkowicie wolny od emisji. Teraz ten plan został potwierdzony.

miniatura

Ford rzuca rękawicę Tesli ze swoim Edisonem

4 października 2017, 17:00

Tesla na dobre rozpoczęła rewolucję elektryczną na rynku motoryzacyjnym, a teraz pozostali producenci, którzy przespali jej początek muszą Elona Muska i spółkę gonić. I w tym celu Ford stworzył Team Edison - zespół mający przyspieszyć rozwój aut elektrycznych.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani umieszczeniem prognozy pogody dla kierowców na swojej stronie www, prosimy o kontakt emailowy z naszym przedstawicielem:

biuro@twojapogoda.pl