Prognoza

Poprawa pogody na sam koniec wakacji?

18 sierpnia 2011, 07:05

Czyżby pogoda miała się poprawić na sam koniec wakacji? Wszystko na to wskazuje. W przyszłym tygodniu zapowiada się sporo słonecznych i upalnych dni. A jakie będą ostatnie dni sierpnia?

To będzie bardzo sroga zima w Polsce

8 sierpnia 2011, 01:26

Chociaż wydaje się, że tak śnieżne i mroźne zimy, co ubiegła, nie zdarzają się pod rząd, to jednak tym razem będzie inaczej. Zima nie tylko rozpocznie się wcześniej, lecz będzie też bardzo dokuczliwa.

Plażowicze zamiast słońca ujrzą sztorm

7 sierpnia 2011, 07:10

Urlopowicze wypoczywający nad brzegami Morza Bałtyckiego przyzwyczaili się do fatalnej pogody tego lata. W nadchodzących dniach czeka ich nie lada atrakcja. Zamiast słońca zobaczą... sztorm.

150-lecie pierwszej prognozy w gazecie

1 sierpnia 2011, 20:06

Dzisiaj mija 150 lat od ukazania się na łamach prasy pierwszej w historii prognozy pogody. W którym kraju można było przeczytać o poranku pierwszą prognozę i kto ją przygotował?

Gdzie w weekend szukać grzybów?

29 lipca 2011, 14:02

Grzybiarze powinni już szykować koszyki, najlepiej duże, ponieważ wielodniowe opady i podnosząca się powoli temperatura sprawiają, że przysmaków leśnego runa jest coraz więcej. Gdzie ich szukać?

Nie jedź w ciemno! Porównaj pogodę!

25 lipca 2011, 08:41

Wyjeżdżasz? Nie wiesz w którym miejscu pogoda będzie najbardziej sprzyjająca? Dzięki naszej nowej funkcjonalności z łatwością porównasz pogodę w wybranych przez Ciebie miejscowościach i uzyskasz odpowiedź, gdzie najlepiej się udać.

Jaka pogoda w weekend na plaży?

13 lipca 2011, 07:15

Plażowicze nie są zachwyceni dotychczasowymi wybrykami pogody. Ostatnie dwa dni przyniosły więcej słońca, ale czy tak będzie też w nadchodzący weekend? Sprawdźmy najnowsze prognozy dla plażowiczów.

Gdzie wybrać się do lasu na grzyby?

8 lipca 2011, 07:08

Sporo ostatnio padało, a od dzisiaj będzie się robić coraz cieplej. To oznacza tylko jedno, grzybiarze mogą liczyć na prawdziwy wysyp przysmaków leśnego runa. Sprawdźmy, gdzie grzybów będzie najwięcej.

Prognoza pogody dla plażowiczów na SMS

2 lipca 2011, 00:00

Jeśli wybierasz się na plażę, to specjalnie dla Ciebie uruchomiliśmy szczegółowe prognozy dla plażowiczów na SMS. Dzięki nim dowiesz się jak duże jest promieniowanie ultrafioletowe, jak szybko się opalisz, jaką temperaturę ma woda morska i kiedy kąpiel słoneczną przerwie deszcz.

Lenistwo na plaży? Tylko przez 3 dni

26 czerwca 2011, 07:05

W nadchodzącym tygodniu tylko przez trzy dni pogoda będzie sprzyjać plażowiczom w wylegiwaniu się na słońcu. Który dzień najlepiej przeznaczyć na kąpiel słoneczną? Sprawdźmy prognozę dla plażowiczów.

Jaka pogoda będzie w długi weekend?

23 czerwca 2011, 01:43

Ostatnio nie mamy szczęścia do pogody w długie weekendy. Często pada, temperatura nie jest zbyt wysoka, a przecież rozpoczęło się lato i pragniemy słońca. Czy tym razem długi weekend będzie udany?

Tylko u nas! Pogoda dla plażowiczów

21 czerwca 2011, 20:26

Jeśli wybierasz się na plażę, mamy dla Ciebie specjalną prognozę pogody. Dzięki niej dowiesz się jak duże jest promieniowanie ultrafioletowe, jak szybko się opalisz, jaką temperaturę ma woda morska i kiedy kąpiel słoneczną przerwie deszcz.

Tylko u nas! Pogoda dla plażowiczów

20 czerwca 2011, 00:00

Jeśli wybierasz się na plażę, mamy dla Ciebie specjalną prognozę pogody. Dzięki niej dowiesz się jak duże jest promieniowanie ultrafioletowe, jak szybko się opalisz, jaką temperaturę ma woda morska i kiedy kąpiel słoneczną przerwie deszcz.

Tylko u nas! Pogoda dla alergików

10 maja 2011, 15:05

Jesteś alergikiem? Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie prognozę pogody. Sprawdź co i kiedy będzie pylić. Z naszą bardzo szczegółową prognozą życie stanie się znacznie łatwiejsze.

Spędź majówkę z TwojaPogoda.pl

29 kwietnia 2011, 07:08

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy nowe funkcjonalności, które pozwolą podczas majówki śledzić zmiany pogody na bieżąco z każdego miejsca w naszym kraju i poza jego granicami. Zapraszamy.