16 dni

Prognoza 16-dniowa: Co w pogodzie do końca października?

15 października 2017, 13:11

Przed nami druga połowa października. Co nam przyniesie w pogodzie? Czy będzie ciepło i słonecznie, jak przystało na złotą polską jesień? A może aura będzie kaprysić i przyniesie ponure, mokre, wietrzne i zimne dni? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.

Prognoza 16-dniowa: Hurra! Będzie ciepłe i słoneczne babie lato. Kiedy?

8 października 2017, 10:03

Wkraczamy w okres kolorowej jesieni, ale zamiast pogodnego nieba i przyjemnej temperatury mamy sporo chmur, deszcze, silne wiatry i przeszywające chłody. Jest jednak nadzieja, że ciepłe i słoneczne babie lato jeszcze się pojawi. Tylko kiedy?

Prognoza 16-dniowa: Jaka pierwsza połowa października?

1 października 2017, 10:00

Po mokrym i niezbyt ciepłym wrześniu mamy nadzieję, że październik przyniesie nam dużo pogodniejsze niebo i wyższe temperatury. Czy jest jeszcze szansa na piękne babie lato oraz słoneczny i ciepły okres złotej jesieni? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.

Prognoza 16-dniowa: Jaka pogoda w pierwszej dekadzie października?

23 września 2017, 10:06

Tak pochmurnego i deszczowego września nie mieliśmy od bardzo dawna. Czy końcówka miesiąca przyniesie nam wyczekiwane przez wszystkich pogodne niebo i przyjemne ciepło? Czy będzie babie lato? Sprawdźmy pogodę do końca pierwszej dekady października.

Prognoza 16-dniowa: Jaki będzie początek października?

17 września 2017, 10:43

Pierwsza połowa września była przeważnie pochmurna, deszczowa i niezbyt ciepła. Czy druga połowa będzie cieplejsza i pogodniejsza? Czy mamy jeszcze szansę poczuć na swych twarzach ostatnie powiewy prawdziwie letniej pogody? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.

Prognoza 16-dniowa: Jaka pogoda do końca września?

10 września 2017, 10:49

Czy dalsza część września wypieści nas słoneczkiem i przyjemnym ciepłem, a może przyniesie nam pierwsze powiewy jesieni z przeszywającym chłodem, deszczem i silnym wiatrem? Czy możemy liczyć na dłuższy okres pogodnego nieba? Sprawdźmy prognozę.

Prognoza 16-dniowa: Będzie jeszcze gorąco i słonecznie?

3 września 2017, 11:14

Czy wrzesień przyniesie nam jeszcze ciepłe i słoneczne dni? Czy lato przedłuży się, a może wręcz przeciwnie? Jesień nadejdzie wcześniej niż w poprzednich latach, a wrzesień zapisze się ponuro, deszczowo, wietrznie i przeszywająco chłodno? Sprawdźmy prognozę.

Prognoza 16-dniowa: Jaka będzie pierwsza połowa września?

27 sierpnia 2017, 10:51

Kończą się wakacje, a zaczyna rok szkolny i sezon jesienny, który w ostatnich latach nie raz przynosił nam kontynuację ciepłej i słonecznej, prawdziwie letniej aury. Czy w tym roku też tak będzie? A może jesień nadejdzie wcześniej? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.

Prognoza 16-dniowa: Jaka pogoda do początku września?

20 sierpnia 2017, 10:31

Kończy się meteorologiczne lato, a wraz z nim wakacje. Jaka pogoda czeka nas w ostatnich dniach sierpnia? Czy będzie słonecznie, sucho i ciepło, a może chłodno i deszczowo? Jak rozpocznie się wrzesień? Jesiennie, a może jeszcze letnio? Sprawdźmy prognozę 16-dniową.

Prognoza 16-dniowa: Jaka pogoda do końca wakacji?

13 sierpnia 2017, 10:33

Za nami gwałtowne burze i kolejna fala upałów. A przed nami? Jaka pogoda będzie nam towarzyszyć do samego końca wakacji? Czy wrócą jeszcze upalne dni? Czy będzie słonecznie? A może sierpień skończy się chłodno i deszczowo? Sprawdźmy prognozę.

Prognoza 16-dniowa: Jaka pogoda czeka nas w sierpniu?

6 sierpnia 2017, 09:55

Początek sierpnia przyniósł nam wysokie temperatury, w części kraju wielodniową falę upałów. Jednak w najbliższym czasie czekają nas zmiany w pogodzie. Czy upał jeszcze wróci? Czy sierpień przyniesie chłody i deszcze? Sprawdźmy najnowszą prognozę.

Prognoza 16-dniowa: Jaka będzie pierwsza połowa sierpnia?

30 lipca 2017, 11:01

W ostatnich tygodniach albo było chłodno i deszczowo, albo też gorąco i burzowo. Aura płata nam tego lata figla za figlem, utrudniając spokojny wypoczynek. Czy pierwsza połowa sierpnia przyniesie nam spokojniejszą aurę? Sprawdźmy najnowszą prognozę.

Prognoza 16-dniowa: Druga połowa lipca będzie upalna?

9 lipca 2017, 10:02

Pierwsza dekada lipca przyniosła nam bardzo zmienną pogodę. Były okresy gorące, ale też bardzo chłodne, zwłaszcza zimne noce i poranki. Czy dalsze dni będą cieplejsze? Czy nadejdzie fala upałów? Czy znów czekają nas gwałtowne burze? Sprawdźmy prognozę.

Prognoza 16-dniowa: Jaka będzie pierwsza połowa lipca?

2 lipca 2017, 11:00

Lipiec rozpoczyna się nie za ciepło i bardzo deszczowo. Czy kolejne dni sezonu urlopowego będą cieplejsze i pogodniejsze? A może wręcz przeciwnie? Mamy dla Was najnowszą prognozę pogody na pierwszą i drugą dekadę lipca. Czego możemy się po niej spodziewać?

Prognoza 16-dniowa: Czeka nas fatalny początek wakacji?

25 czerwca 2017, 10:21

Rozpoczęły się wakacje, a także sezon urlopowy, jednak czy pogoda będzie sprzyjać? Czy pozwoli nam spokojnie wypocząć nad morzem, w górach czy nad jeziorami? A może będziemy zmuszeni siedzieć w czterech ścianach i patrzeć na deszcz? Sprawdźmy prognozy.